Jump to content
×
×
 • Create New...

Mister_Fahrenhait

Privilegijuotų Žaidėjų Prižiūrėtojas
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Naujokas

About Mister_Fahrenhait

 • Birthday 08/30/2005

Asmeninė Informacija

 • Pareigos
  Privilegijuotų žaidėjų Prižiūrėtojas
 • Darbas
  Prižiūrėti Administratorius/V.I.P narius

Kontaktinė informacija

 • Discordas
  D3ad1ns1de#6345

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. Privilegijuotų žaidėjų taisyklės Privilegijuoti žaidėjai privalo: Privilegijuoti žaidėjai privalo elgtis mandagiai su serverio žaidėjais atsakant į klausimus. Privilegijuoti žaidėjai privalo padėti žaidėjams, kurie prašo pagalbos (į pagalbą neįeina pinigų, darbo pakvietimų prašymas) Privilegijuoti žaidėjai privalo klausyti Savininko, Prezidento, bei Privilegijuotų žaidėjų prižiūrėtojų prašymų, komandų. Privilegijuoti žaidėjai privalo turėti visus įrodymus baudžiant žaidėją Privilegijuoti žaidėjai privalo atsakyti į jiems parašytus papeikimus Privilegi
 2. Administratorių / V.I.P narių papeikimo anketa PILDANČIŲ ŽAIDĖJŲ TAISYKLĖS: Forumo V_P privalo sutapti su žaidimo V_P. Pildant papeikimo anketą, privaloma užpildyti visus punktus. Pildant papeikimo anketą draudžiama naudoti keiksmažodžius, įžeidimus ir kitokią leksiką. Pildant papeikimo anketą privaloma turėti visus prašomus įrodymus - įrodymai negali būti užpaišyti, apkirpti ar kitaip modifikuoti. Įrodymai galioja lygiai 24-ias realaus gyvenimo valandas (pvz..: screenshotas padarytas 2021.04.20 23:30 - jo galiojimas baigiasi 2021.04.21 23:31.)
 3. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde) : M'F Surasta klaida, aprašyti kuo aiškiau : Atvažiavus su darbiniu kelių prižiūrėtojų transportu į parodytą tašką, nieko neįvyksta. Vaizdinė medžiaga (Nebūtina) :
 4. Okay.. sakiau, kad nelabai žaidžiu/-siu sampą, bet matau kaip stengies, tai būtinai žaisiu, kad ir kai nebebus ką veikt Nice updat'as laukiam sekančio.
 5. Prit nais, tik tas mafijos pavadinimas pieva "Solntsevskaya Bratva" nei ištart normaliai, nei parašyt normaliai :D
 6. Po truputį judi. Pagarba.