Jump to content

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Ankstesni
 2. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matas_Tutkus Jūsų prisistatymas: Sveiki, esu 15 metų jaunuolis. Esu draugiškas, mandagus, mėgstu padėti kitiems, bendradarbiauti. Esu sportiškas, sportuoju krepšinį. Jūsų patirtis panašiose pareigose: Neesu buvęs anticheat, bet kitam projekte buvau NGPT. Nereklamuosiu serverio. Patirties nėra pati didžiausių, bet viskas ateina su laiku. Kodėl norite pretenduoti į tokias pareigas: Nes į jas vyksta šiuo metu vienintėlė atranka ir man yra šansas pasirodyti prieš visus, kad moku gaudyti čyterius. Kokias pareigas atlieka cheaterių gaudytojas: Prižiūri kątik prisijungusius naujokus ar jie nečytina vos prisijungus, stebi gaujų / mafijų karus, /TPDM susišaudymus, padėda kitiems serverio žaidėjams.
 3. Tai yra, gyvai atvaizduojama pamoka, kaip parsisiųsti grand theft auto san andreas, + SA:MP, linkus rasite po descripsion. Ačiu už pamoką @Fixerio_Televizija Pamoka: https://www.youtube.com/watch?v=j_c5B0gyy4Y
 4. Vycka_Kentas

  Intro

  Tikrai geras.
 5. Edas_Canyon

  Intro

  Nu normalus normalus
 6. Tmac_Domination

  Intro

  Visai geras. +rep
 7. Serverio intro, ką manot? https://www.youtube.com/watch?v=qLTFwjEXVrY
 8. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė :Vycka_Kentas Jūsų reklamavimo įrodymai :
 9. Labas vakaras. Pildom į cheaterių gaudytojus. Analizė atidedama į neaiškią datą. Sėkmės pildantiems. Linkas į atranką: https://royalcity.lt/index.php?/topic/40-atranka-į-cheaterių-gaudytojus/

   

 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Edas_Canyon Jūsų prisistatymas:Vardas Arnas, metų 15. Mėgstu sporta, filmus, būti su draugais, pasedėt prie pc, pažiūrėt YouTube, pasedėt parke, pasivaikšiot naktim, pažaist su Katinu/Šuniuku ir daug daugiau. Charakterio savybės: Kantrus, malonus, linksmas, draugiškas, pastabus, kartais pagyrus. Jūsų patirtis panašiose pareigose: Šitų pareigų nesu turėjas, bet patirties per 3-4metus tarp Čyteriu gaudymo turiu labaai daug. 2018 metais pagavau daugiausia čyteriu ir per viena dieną mano rekordas buvo išviso 20užbanintu ir 13 pakako 7 nepakako tai manau yra labai gerai. Kodėl norite pretenduoti į tokias pareigas:Kaip ir sakiau šiu pareigų nesu turėjas, bet patirties turiu daug tarp čyteriu gaudymo tad nutariau užpildyti ir išbandyti savo laime. Kokias pareigas atlieka cheaterių gaudytojas:Stebi Mafijų karus ir tikrina ar niekas nenaudoja neleidžiamu modifikacijų, bei žiūri pzu kiekvieną žaidėja kuri praneša.
 11. Ši skiltis skirta dalintis mapp darbais, diskutuoti, aptarti ir panašiai. Kaip ir visose skiltyse, taip ir šioje galioja taisyklės, kurias rasi žemiau. • Ši forumo skiltis yra skirta griežtai tik darbams bei pamokoms, kurios susiję su mapp'inimu. • Temas galite kurti laisva forma. • Kiekvienas skilties lankytojas, gali laisvai išreikšti savo nuomonę apie viena ar kitą mapp darbą. • Temos pavadinimas turi atspindėti jo turinį. • Privalote laikytis bendrų forumo taisyklių.
 12. Bet kokioje šios skilties temoje draudžiama keiktis, „flood'inti“ ar kitaip teršti temą, skiltį; Griežtai draudžiama rašyti tokius komentarus kaip „;D“ „xD“ - už tai gausite forumo įspėjimus; Draudžiama įžeidinėti kitus forumo narius, už tai būsite baudžiami; Nepamiršti šioje skiltyje ir FORUMO taisyklių - jų reikia laikytis. Už nesilaikymą būsite baudžiami atitinkamai; Betiksliai komentarai, kaip kito pranešimo citavimas nepaliekant jokio komentaro ir kt. atvejais bus trinami, o jų autoriai baudžiami įspėjimais; Jeigu temoje, kurioje paskutinis pranešimas yra daugiau nei 1-a savaitė - tema bus rakinama, o po kurio laiko - trinama; Draudžiama „free post'inti“, „double post'inti“ temose ši taisyklė galioja tiek temos savininkui, tiek svečiams; Draudžiama kurti naujas temas, norint pasidalinti forumo atributika, tokia kaip AVATARAIS/PARAŠAIS. Tam yra skirtos temos AVATARAI ir PARAŠAI.
 13. Vycka_Kentas

  Parašai

  Šios temos taisyklės.: Čia galite kelti tik parašus ir nieko daugiau, jokių diskusijų. Viename atsakyme turi būti mažiausiai 5 parašai. Negali kartotis kitų parašai keliate unikalius, dar nebuvusius prieš jus. Draudžiami imgur nuorodos, privalo būti tiesiogines nuorodos su kiekvienu avatarų. Neklausantiems taisyklių, būsite baudžiami forume įspėjimais.
 14. Šios temos taisyklės.: Čia galite kelti tik avatarus ir nieko daugiau, jokių diskusijų. Viename atsakyme turi būti mažiausiai 5 avatarų. Negali kartotis kitų avatarai, keliate unikalius, dar nebuvusius prieš jus. Draudžiami imgur nuorodos, privalo būti tiesiogines nuorodos su kiekvienu avatarų. Neklausantiems taisyklių, būsite baudžiami forume įspėjimais.
 15. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vycka_Kentas Jūsų prisistatymas: Esu Mantvydas, man 15 metų, šį žaidimą žaidžiu ilgai ir esu kituose projektuose buvęs anticheateris, mėgstu žaisti šį žaidimą ir prie jo praleidžiu daug laiko, turiu kantrybes, tikrai esu draugiškas ir su visais randu bendra kalba. Jūsų patirtis panašiose pareigose: Moku atskirti cheaterius nes esu buvęs anticheatas kituose projektuose ir žinau kaip veikia cheatai. Kodėl norite pretenduoti į tokias pareigas: Noriu užstoti kelia cheateriams kad jie negadintu žaidimo. Kokias pareigas atlieka cheaterių gaudytojas: Gaudo cheaterius ir juos banina, kad negadintų žaidimo.
 16. Taisyklės Privaloma laikytis forumo taisyklių. Temos pavadinimas turi atitikti pateiktos modifikacijos turinį. Temoje privalo būti pateikta galiojanti modifikacijos siuntinio nuotrauka/vaizdo įrašas bei atsisiuntimo nuoroda. Draudžiama kelti modifikacijas susijusiais su ,,Cheat''. Būsite baudžiami forumo įspėjimais. Draudžiama platinti virusus arba key logus. Būsite baudžiami forumo įspėjimais. Jeigu norite kurti Modifikacijų krautuvėlę turite atsiklausti @Vycka_Kentas. Draudžiama komentuoti nesąmones po modifikacijomis. Būsite baudžiami forumo įspėjimais. Privaloma prižiūrėti savo temas, kitaip jos bus trinamos. Kuriant tema ją žymėti tagais. Jeigu turite modifikacijų krautuvėlę užsakovas savo modifikacijos turi sulaukti per 24h. Transportas - visos automobilių, motociklų, lėktuvų ir kitų įmanomų transporto priemonių modifikacijos. Skinai - veikėjų išvaizdos modifikacijos. Cleo - Cleo modifikacijos. Modpackas - Įvairių modifikacijų tema. Kita - ENB, tekstūrų, hudų, radarų, fontų ir visų kitų galimų modifikacijų temos. Anketa siųsti į @Vycka_Kentas asmeninę žinutę. Dalinantis modifikacijomis Kokia tai modifikacija? [Transportas, uniforma, enb ar kt.]: Vaizdinė medžiaga: Atsisiuntimo nuoroda: Ar norėsite gauti patinka?: Ieškant modifikacijų Kokia tai modifikacija? [Transportas,enb,uniforma ar kt.]: Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: Komentaras arba trumpas aprašymas apie modifikaciją Reikalavimai, norint įkurti krautuvėlę Turėti forume bent 25 pranešimų. Gera arba neutrali reputacija. Žinios ir suvokimas apie modifikacijas. Gebėjimas bendrauti su užsakovais. Pilnai užpildyti anketą ir pateikti skilties moderatoriui asmenine žinute. Anketa norint atsidaryti krautuvėlę Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų amžius: Jūsų Discord kontaktai: Kodėl norite sukurti savo krautuvėlę?: Kokio tipo bus jūsų krautuvėlė? Modifikacijų ieškojimo ar kūrimo?: Jeigu jūsų krautuvėlė yra ieškojimo tipo, tai kaip jūs ieškote modifikacijų?: Kokia jūsų patirtis modifikacijų ieškojime/kūrime?: Ką darysite jeigu nepavyks rasti reikiamos modifikacijos?: Pateikite bent 10 nuorodų kuriuose matytųsi jūsų modifikacijų paieškos:
 17. SERVERIO VIP NARIŲ PAGYRIMŲ TAISYKLĖS Prieš pateikiant temą, temos pavadinimas privalo būti štai tokio formato - „Giriu Vardas_Pavardė“; Peikiant ar giriant serverio VIP narį, papeikimo ar pagyrimo temoje privalote pažymėti ir kaltinamąjį ar giriamąjį su „ @ “ ženkliuku; Giriant serverio VIP narį, griežtai draudžiama komentuoti pašaliniams asmenims, į pagyrimą atsakyti gali tik privilegijų prižiūrėtojas, temos autorius ir giriamasis; Girti serverio VIP narį, privaloma girti pagal apačioje pateiktą apeliaciją; Peikiant ar giriant serverio VIP narį, privaloma laikytis visų bendrųjų forumo taisyklių; Giriant VIP narį nėra privaloma turėti įrodymų, įrodančių VIP nario darbą; Vienoje temoje galite girti tik vieną VIP narį, giriant vienoje temoje daugiau nei vieną VIP narį, pagyrimas bus atmetamas; APELIACIJA, NORINT GIRTI SERVERIO VIP NARĮ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Giriamojo VIP nario Vardas_Pavardė žaidime (būtina pažymėti jį su @): Priežastis, kodėl giriate VIP narį: Galbūt turite keletą žodžių šiam VIP nariui?:
 18. SERVERIO VIP NARIŲ PAPEIKIMŲ TAISYKLĖS Prieš pateikiant temą, temos pavadinimas privalo būti štai tokio formato - „Peikiu Vardas_Pavardė“; Peikiant serverio VIP narį, papeikimo temoje privalote pažymėti ir kaltinamąjį ar giriamąjį su „ @ “ ženkliuku; Peikiant serverio VIP narį, griežtai draudžiama komentuoti pašaliniams asmenims, į papeikimą atsakyti gali tik privilegijų prižiūrėtojas, temos autorius ir kaltinamasis; Norint peikti serverio VIP narį, privaloma peikti pagal apačioje pateiktą apeliaciją; Peikiant serverio VIP narį, privaloma laikytis visų bendrųjų forumo taisyklių; Peikiant VIP narį privaloma turėti filmuota arba fotografuota medžiaga, įrodanti VIP nario kaltę; Prieš peikiant VIP narį, įsitikinkite, jog Jūsų teikiami įrodymai nėra senesni nei 24 valandas, kitaip, papeikimas bus atmetamas ir VIP narys nebus baudžiamas; Vienoje temoje galite peikti tik vieną VIP narį, peikiant vienoje temoje daugiau nei vieną VIP narį, papeikimas bus atmetamas; APELIACIJA, NORINT PEIKTI SERVERIO VIP NARĮ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kaltinamojo VIP nario Vardas_Pavardė žaidime (būtina pažymėti jį su @): Priežastis, kodėl peikiate VIP narį: Įrodymai (vaizdo medžiaga, ar nuotrauka):
 19. Serverio VIP narių taisyklės - tema, kurioje galėsite rasti visą bendrąją informaciją apie VIP narystę, narystės narius bei VIP narių taisykles, kurių privalo laikytis absoliučiai kiekvienas VIP narys serveryje. PRIEŠ PEIKIANT VIP NARĮ PRIVALU ŽINOTI Peikiant VIP narį, papeikimo temoje privalote pažymėti ir kaltinamąjį su „ @ “ ženkliuku; Peikiant VIP narį, griežtai draudžiama komentuoti pašaliniams asmenims, į papeikimą atsakyti gali tik privilegijų prižiūrėtojas, temos autorius ir kaltinamasis; Norint peikti serverio VIP narį, privaloma peikti pagal teikiamą apeliaciją; Peikiant serverio VIP narį, privaloma laikytis visų bendrųjų forumo taisyklių; Peikiant VIP narį, privaloma turėti filmuota arba fotografuota medžiaga, įrodanti VIP nario kaltę; Prieš peikiant VIP narį, įsitikinkite, jog Jūsų teikiami įrodymai nėra senesni nei 24 valandas, kitaip, papeikimas bus atmetamas ir VIP narys nebus baudžiamas; SERVERIO VIP NARIŲ TAISYKLĖS Privalu klausyti visų pateiktų serverio prižiūrėtojų, pagrindinės administracijos nurodymų; Draudžiama toleruoti asmenį, naudojantį neleistinas programas, aptikus tokį, privalu pranešti serverio administratoriams; Draudžiama teršti VIP narių slaptąją susirašinėjimo pokalbį, kitaip tariant, draudžiama vartoti necenzūrinės leksikos žodyną; Draudžiama „flood'inti“ VIP narių slaptajame susirašinėjime. (daugiau kaip trys pranešimai vienu metu yra traktuojama kaip „flood'inimas“); Draudžiama VIP narių slaptąjį susirašinėjimą naudoti kaip pardavinėjimo zoną, t.y draudžiama naudoti mėginat parduoti serverio daiktus; Griežtai draudžiama trukdyti serverio naujokams laikytis teises; Griežtai draudžiama šaudyti į serverio naujokus, išimtis, jeigu atstovaujate mafijos nariams; Draudžiama naudoti VIP komandas norint pasilengvinti sau žaidimą. Privalu serverio žaidėjams rodyti teigiamą pavyzdį ir skatinti NENAUDOTI neleistinų programų, galinčių pakenkti mūsų kasdieniam žaidimui; VIP narystę einantis asmuo turi pilną teisę vartoti necenzūrinę leksiką, jeigu tai vyksta privačiame pokalbyje; Draudžiama piktnaudžiauti savo VIP narystės galiomis; Atstovaujant serverio VIP narį, radus serveryje klaidų, kuo skubiau tai pranešti serverio pagrindinei administracijai; Bandymas pasinaudoti serverio klaidomis siejamas su itin didelėmis bausmėmis; Griežtai draudžiama bandyti papirkti serverio privilegijų prižiūrėtoją ar aukštesniųjų pareigų asmenis, dėl sumažinamos bausmės ar iš viso bausmės nušalinimo; Griežtai draudžiama bet koks bandymas papirkinėti projekto komandą; VIP narių susirašinėjime griežtai draudžiama pirkti/parduoti realius daiktus; Privaloma laikytis visų bendrųjų serverio taisyklių; Serverio Privilegijų prižiūrėtojas neprivalo teisintis prieš kitus, dėl kokios priežasties buvo nubaustas toks ar anoks VIP narys už kitą; *TAISYKLĖS BUS KOREGUOTOS BEI JŲ KASKART DAUGĖS, TODĖL SERVERIO ADMINISTRACIJA KASKART TURI STEBĖTI ŠIĄ TEMĄ. NAUJOS TAISYKLĖS BUS PAŽYMĖTOS RAUDONA ŽVAIGŽDUTE. BAUSMĖS UŽ NETINKAMAI ATLIEKAMĄ DARBĄ EINANT VIP NARYSTĖS PAREIGAS Netinkamai naudojant VIP narystės komandas būsite baudžiamas nuo vieno iki trijų serverio VIP įspėjimų, (paskutinį žodį taria privilegijų prižiūrėtojas); Naudojant VIP narystės pareigas savo naudai būsite baudžiamas nuo dviejų iki trijų serverio VIP įspėjimų, (paskutinį žodį taria privilegijų prižiūrėtojas); Teršiant VIP narių slaptąją susirašinėjimą būsite baudžiamas pusės valandos užtildymu ir vienu VIP įspėjimu; Neleistinų programų naudotojų toleravimas, už tai būsite baudžiamas VIP nario netekimu ir galimai būsite užblokuotas (paskutinį žodį taria projekto pagrindinė administracija); Bandant papirkinėti projekto komandą, neteksite VIP nario pareigų; Neatsakius į gautą papeikimą per 24 valandas po papeikimo paskelbimo, būsite baudžiamas įspėjimais nuo vieno iki trijų, (priklauso nuo situacijos rimtumo); Serverio klaidų naudojimas savo naudai bus traktuojamas kaip klaidų naudojimas ir būsite baudžiamas VIP narystės netekimu bei užblokavimu; Bandant pirkti/parduoti realius daiktus serveryje, būsite baudžiamas VIP nario pareigų netekimu bei būsite užblokuotas; - Privilegijų prižiūrėtojas Nico_Morreto
 20. Sveiki! Plečiame projekta, kviečiame draugus, pažystamus, gal sudominsime juos!

 21. Sveikinu, patekiai į mūsų komanda, po ilgo svarstymo, ir apklausų, ačiu už kantrybę! @Vycka_Kentas
 22. Trumpas prisistatymas Sveiki, serveryje bei forume busiu žinomas kaip - Nico_Morreto. Mano tikrasis vardas Lukas, šiuo metu man 11 metų. Pats esu ne iš Plungės. Visuomet stengiuosi į viską pažvelgti iš gerosios pusės ir rasti kiekvienos situacijos privalumus. Paminėsiu taipogi, kad esu kupinas pozityvo. Niekada nepalieku darbo neatlikto. Mano privalumas, jog nusprendžiu viską iš anksto, o išklausydamas abi puses, darau sprendimą. Asmeninės savybės, kaip ir daugelio - draugiškas, padedantis. Viena prastesnių - jei man kerta į akis, atsakau tuo pačiu, nes visi turim ribas, savigarbą ir panašius dalykus, kurių nereikia peržengti, todėl ties to ir apsistosiu, nes tai ir nėra tiek aktualu, kiek patirtis, idėjos ir kitą, projektui naudingi žinoti dalykai. Būtent kodėl renkuosi TRV? Manau daugelio mėgstama firmą, darbas, per kurį praleidi savo didžiąją laisvo laiko dalį, su gera kompanija bei kolektyvu. Darbas nėra tiek aktyvus, pasikartosiu, laisvo laiko praleidimas, kadangi maršrutai ilgi, su muzika bei geru kolektyvų laikas prasileidžia itin greit. Nuo seno mėgau važinėti, pristatyti krovinius nuo taško A į tašką B, mėgdamas šią firmą turiu įgijęs nemažai patirties ties šia sritimi. Didžiausias ir dažniausias klausimas ką gi naujo žadu įnešti į firmą Tikriausiai tiksliai negaliu atsakyti, kadangi serverio starto, nebuvo, nesu apsipratęs su sistema, kad galėčiau pasakyti ką gi naujo įnešiu, o ką gi šiuo metu ir galiu pažadėti tai draugišką, linksmą kolektyvą... Pavaduotojas Su pavaduotojo, rinkimu taipogi, tikrai nebus taip paprasta, nes, nesu tas kuriam iš kart nuo pat pradžių reikėtų dešinės rankos, manau iš pradžių darbus, bei visą kitą prisižiūrėsiu ir vienas, bet taip ir lieku neatsakęs į klausimą... Manyčiau pavaduotojas, turėtų to nusipelnyti, turėtų rodyti motyvaciją, savo norą atsiduoti firmai, į ką labiausiai ir atsižvelgsiu.. Taipogi atsižvelgsiu į visas sankcijas. ar jis tikrai to vertas. Pavaduotojas, kaip ir firmos galva turėtų būti griežtokas, turėti supratingumo žinoma atsakingumo, kas svarbiausia gerą reputacija serverio žaidėjų atžvilgiu. Darbuotojų aktyvumas Vienas iš svarbiausių punktų, kad kolektyvą pažadu draugiška, kas ir yra kaip aktyvumas, manyčiau žaidėjams patinka draugiški kolegos, kuomet jie drąsiai gali bendrauti, klausti tai kas jiems įdomu, bei aktualu. Turiu taipogi su savim kišenėje porą idėjų kurių, kaip ir nelabai norėčiau atskleisti, bet svarbiausia manau, kad su šiomis dviem įdėjom firmos aktyvumas gerokai, šoktelėtų į viršų. Pats suteikčiau kolektyvui tvarkos, pridurti galiu tame tik tai, jog būčiau kiek griežtokas rinkdamas pačios firmos darbuotojus. Esu nešališkas žmogus, todėl draugas ar ne, mano atveju baudžiamas turi būti kiekvienas. Pabaiga Pernelyg savimi nepasitikiu, nes mano požiūriu, yra ir kitų kandidatų, kurie to 100 proc. siekia, bet ar jie tinkamai pasiruošę, spręsti jums. Baigiant, manau, kad tai tik "išlikimo žaidimas", ką pasirinks, todėl nenusivilsiu, jeigu ir nepasirinksite, nes man, tai dar viena iš patirčių, nedideliame projekte, kuriame ieškoma atsakingo žmogaus. Iš esmės, tai tik žaidimas ir žaidžiame savo malonumui. Visiems kandidatams linkiu sėkmės, viliuosi susimatyti, arba bent jau sužinoti savo klaidas. - Privilegijų Prižiūrėtojas Nico_Morreto
 23. • Anketa : 1. Jūsų būsimas V_P : Sabonio_Koja 2. Jūsų amžius : 15 metų 3. Jūsų charakteris, savybės : Esu linksmas, draugiškas, nešališkas žmogus. Mėgstu paprikolinti, kaip kiti elgiasi su manimi, taip aš elgiuosi ir su jais. Pradėjęs darbą visada jį užbaigiu. 4. Kodėl pasirinkote Fūristų direktoriaus postą? : Kadangi iš kitų projektų esu atsinešęs daug patirties. Turiu šiokią tokią idėją darbui, kuria galėsiu pasakyti dc jeigu reikės. Taipogi noriu užtikrinti, kad vienas su didžiausiu atlygiu darbas atitektų geroms rankoms 5. Kokį darbą atlieka Fūristai serveryje ? : Jie vežioja įvairius krovinius, pradedant nuo baldų, baigiant narkotikais ar ginklais. Aišku geroji fūristų pusė yra ta, kad ji aprūpina serverio degalines degalais, ginklines - ginklais bei teisėsaugą - ginklais bei šarvais. Tačiau fūristai turi tamsiąją pusę, tai yra narkotikų vežimas į sandėlius, bei ginklų vėžimas į sandėlius. 6. Kaip žadate surinkti aktyvią komandą? : Tiesiog bandysiu priimti kuo daugiau darbuotojų, manau dalis būs aktyvūs, bet neabejoju kad kai kuriuos teks išmesti dėl neaktyvumo. 7. Kaip žadate išsirinkti gerą, darbštų pavaduotoją? : Jokių atrankų į pavaduotoją daryti nežadu (iškart noriu pasakyti). Taigi duosiu darbuotojams porą savaičių tiesiog dirbti ir bandysiu iš visų darbuotoju į pavaduotoją išrinkti patį aktyviausią, efektyviausią darbuotoją. 8. Apibūdinkite sąvoką "Direktorius" : Tai yra firmos vedlys. Jis rūpinasi visos firmos fondu, atlyginimais, klientu aptarnavimu ir t.t. 9. Apibūdinkite sąvoką "Pavaduotojas" : Pavaduotojas kaip ir iš tarimo suprantama, kad pavaduotoja kažką. Pavaduotojas pavaduoja direktorių. Aišku kai direktorius nebūna niekur išvykęs, jis vistiek jam padeda tiek ties atrankomis, tiek ties veiklomis, ar algos dalybomis. Kartais jis gali padėti ir ties temomis bei idėjomis 10. Kokios jūsų manymu yra svarbiausios savybės, norint gerai direktoriauti? : Niekada nereikia pasiduoti, kadangi bet kada gali ateiti sėkmė, dažnai reikia mąstyti pozityviai, tačiau niekad negalima apleisti darbuotoju ir vistiek reikia sugrėžtėti. Taipogi reikia mokėti pajuokauti, bendrauti su darbuotojais, kad jiems nepabostu eilinė diena darbe. 11. Paskutinis pasisakymas : Sv
 24. Sveiki taigi skelbiu pirmąją atranką į cheaterių gaudytojus, tikiuosi sulaukti patyrusių, aktyvių kandidatų. Iš viso bus priimti 2 cheaterių gaudytojai. Sėkmės pildantiems. Priduriu, kad anketa nėra sunki, tad galite pildyti tikrai visi. Anketos pildymo taisyklės Draudžiama meluoti Turite 15 minučių paredaguoti anketą Prieš pildant patariama paskaityti Cheaterių gaudytojų informaciją Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jūsų prisistatymas: Jūsų patirtis panašiose pareigose: Kodėl norite pretenduoti į tokias pareigas: Kokias pareigas atlieka cheaterių gaudytojas:
 25. Kas yra cheaterių gaudytojai? Cheaterių gaudytojai kaip ir iš pavadinimo galima suprasti specifikuojasi ties neleistinų programų naudotojų gaudymo. Jie neleidžia sukčiams valdyti serverio ir juos atradus - užblokuoja. Tiesa jie yra gan panašūs kaip ir paprasti administratoriai pažiūrėjus iš toliau. Tačiau dabar jums ir pasakysiu kuo jie skiriasi. Cheaterių gaudytojai skirtingai nei administratoriai nesifokusuoja ties žaidėjų žaidimo pagyvinimo event'ais - jie event'us daro rečiau, bet jie turi labai didelę patirtį ties cheateriais ir būtent dėl jų serveryje bus užtikrintas saugumas nuo pažeidėjų. Informacija apie cheaterių gaudytojus Serveryje cheaterių gaudytojų būs 2, galbūt su laiku galimas skaičius didės Į šias pareigas bus įleidžiami tik didelę patirtį turintys žmonės Vos gavus laisvą vietą bus paskelbta atranka, todėl norintys pretenduoti ateityje laukite ir tik gavę šansą pildykite Cheaterių gaudytojų taisyklės Prieš blokuojant žaidėją privaloma būti pasidarius įrodymus Užblokavus žaidėją iškart reikia eiti užpildyti užblokavimo anketą, kurią galite rasti čia Griežtai draudžiama blokuoti žaidėjų be reikalo Draudžiama piktnaudžiauti savo komandomis Užblokavus žaidėją turite 24 valandas laiko užpildyti užblokavimo anketą BUS PILDOMA
 26. Užblokavimo anketos pildymo taisyklės Anketoje privaloma atsakyti į visus klausimus Anketoje antrame klausime privaloma parašyti tikslų nusižengusio žaidėjo Vardą_Pavardę žaidime Įrodymuose turi aiškiai matytis nusižengimas, jeigu tai yra vaizdo klipas, jis turi būti sukarpytas, arba turite parašyti vietas, kuriose matosi, kad žaidėjas nusižengė Draudžiama klastoti įrodymų Į 5 klausimą atsakyti reikia tik administratoriams, kurie jau užblokavo vartotoją Anketą pildyti Užblokavimas skiltyje Įrodymai galioja 24 valandas Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nusižengusio žaidėjo Vardas_Pavardė žaidime: Už ką jis gavo/turėtų gauti baną: Įrodymai, kad jis nusižengė: Įrodymai, kad jis jau užblokuotas (atsakyti tik administratoriui, kuris jau užblokavo vartotoją) :
 1. Rodyti daugiau veiklos
×
×
 • Create New...