Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 07/27/2020 visose srityse

 1. 3 Karmos taškai
  Serverio intro, ką manot? https://www.youtube.com/watch?v=qLTFwjEXVrY
 2. 1 Karmos taškas
  Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matas_Tutkus Jūsų prisistatymas: Sveiki, esu 15 metų jaunuolis. Esu draugiškas, mandagus, mėgstu padėti kitiems, bendradarbiauti. Esu sportiškas, sportuoju krepšinį. Jūsų patirtis panašiose pareigose: Neesu buvęs anticheat, bet kitam projekte buvau NGPT. Nereklamuosiu serverio. Patirties nėra pati didžiausių, bet viskas ateina su laiku. Kodėl norite pretenduoti į tokias pareigas: Nes į jas vyksta šiuo metu vienintėlė atranka ir man yra šansas pasirodyti prieš visus, kad moku gaudyti čyterius. Kokias pareigas atlieka cheaterių gaudytojas: Prižiūri kątik prisijungusius naujokus ar jie nečytina vos prisijungus, stebi gaujų / mafijų karus, /TPDM susišaudymus, padėda kitiems serverio žaidėjams.
 3. 1 Karmos taškas
  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė :Vycka_Kentas Jūsų reklamavimo įrodymai :
 4. 1 Karmos taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Edas_Canyon Jūsų prisistatymas:Vardas Arnas, metų 15. Mėgstu sporta, filmus, būti su draugais, pasedėt prie pc, pažiūrėt YouTube, pasedėt parke, pasivaikšiot naktim, pažaist su Katinu/Šuniuku ir daug daugiau. Charakterio savybės: Kantrus, malonus, linksmas, draugiškas, pastabus, kartais pagyrus. Jūsų patirtis panašiose pareigose: Šitų pareigų nesu turėjas, bet patirties per 3-4metus tarp Čyteriu gaudymo turiu labaai daug. 2018 metais pagavau daugiausia čyteriu ir per viena dieną mano rekordas buvo išviso 20užbanintu ir 13 pakako 7 nepakako tai manau yra labai gerai. Kodėl norite pretenduoti į tokias pareigas:Kaip ir sakiau šiu pareigų nesu turėjas, bet patirties turiu daug tarp čyteriu gaudymo tad nutariau užpildyti ir išbandyti savo laime. Kokias pareigas atlieka cheaterių gaudytojas:Stebi Mafijų karus ir tikrina ar niekas nenaudoja neleidžiamu modifikacijų, bei žiūri pzu kiekvieną žaidėja kuri praneša.
 5. 1 Karmos taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vycka_Kentas Jūsų prisistatymas: Esu Mantvydas, man 15 metų, šį žaidimą žaidžiu ilgai ir esu kituose projektuose buvęs anticheateris, mėgstu žaisti šį žaidimą ir prie jo praleidžiu daug laiko, turiu kantrybes, tikrai esu draugiškas ir su visais randu bendra kalba. Jūsų patirtis panašiose pareigose: Moku atskirti cheaterius nes esu buvęs anticheatas kituose projektuose ir žinau kaip veikia cheatai. Kodėl norite pretenduoti į tokias pareigas: Noriu užstoti kelia cheateriams kad jie negadintu žaidimo. Kokias pareigas atlieka cheaterių gaudytojas: Gaudo cheaterius ir juos banina, kad negadintų žaidimo.
×
×
 • Create New...