Jump to content

Vycka_Kentas

Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Vycka_Kentas paskutinį kartą laimėjo Liepos 27

Vycka_Kentas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

5 Naujokas

Paskutiniai profilyje apsilankė

46 profilio peržiūros
 1. Vycka_Kentas

  Intro

  Tikrai geras.
 2. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė :Vycka_Kentas Jūsų reklamavimo įrodymai :
 3. Ši skiltis skirta dalintis mapp darbais, diskutuoti, aptarti ir panašiai. Kaip ir visose skiltyse, taip ir šioje galioja taisyklės, kurias rasi žemiau. • Ši forumo skiltis yra skirta griežtai tik darbams bei pamokoms, kurios susiję su mapp'inimu. • Temas galite kurti laisva forma. • Kiekvienas skilties lankytojas, gali laisvai išreikšti savo nuomonę apie viena ar kitą mapp darbą. • Temos pavadinimas turi atspindėti jo turinį. • Privalote laikytis bendrų forumo taisyklių.
 4. Bet kokioje šios skilties temoje draudžiama keiktis, „flood'inti“ ar kitaip teršti temą, skiltį; Griežtai draudžiama rašyti tokius komentarus kaip „;D“ „xD“ - už tai gausite forumo įspėjimus; Draudžiama įžeidinėti kitus forumo narius, už tai būsite baudžiami; Nepamiršti šioje skiltyje ir FORUMO taisyklių - jų reikia laikytis. Už nesilaikymą būsite baudžiami atitinkamai; Betiksliai komentarai, kaip kito pranešimo citavimas nepaliekant jokio komentaro ir kt. atvejais bus trinami, o jų autoriai baudžiami įspėjimais; Jeigu temoje, kurioje paskutinis pranešimas yra daugiau nei 1-a savaitė - tema bus rakinama, o po kurio laiko - trinama; Draudžiama „free post'inti“, „double post'inti“ temose ši taisyklė galioja tiek temos savininkui, tiek svečiams; Draudžiama kurti naujas temas, norint pasidalinti forumo atributika, tokia kaip AVATARAIS/PARAŠAIS. Tam yra skirtos temos AVATARAI ir PARAŠAI.
 5. Vycka_Kentas

  Parašai

  Šios temos taisyklės.: Čia galite kelti tik parašus ir nieko daugiau, jokių diskusijų. Viename atsakyme turi būti mažiausiai 5 parašai. Negali kartotis kitų parašai keliate unikalius, dar nebuvusius prieš jus. Draudžiami imgur nuorodos, privalo būti tiesiogines nuorodos su kiekvienu avatarų. Neklausantiems taisyklių, būsite baudžiami forume įspėjimais.
 6. Šios temos taisyklės.: Čia galite kelti tik avatarus ir nieko daugiau, jokių diskusijų. Viename atsakyme turi būti mažiausiai 5 avatarų. Negali kartotis kitų avatarai, keliate unikalius, dar nebuvusius prieš jus. Draudžiami imgur nuorodos, privalo būti tiesiogines nuorodos su kiekvienu avatarų. Neklausantiems taisyklių, būsite baudžiami forume įspėjimais.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vycka_Kentas Jūsų prisistatymas: Esu Mantvydas, man 15 metų, šį žaidimą žaidžiu ilgai ir esu kituose projektuose buvęs anticheateris, mėgstu žaisti šį žaidimą ir prie jo praleidžiu daug laiko, turiu kantrybes, tikrai esu draugiškas ir su visais randu bendra kalba. Jūsų patirtis panašiose pareigose: Moku atskirti cheaterius nes esu buvęs anticheatas kituose projektuose ir žinau kaip veikia cheatai. Kodėl norite pretenduoti į tokias pareigas: Noriu užstoti kelia cheateriams kad jie negadintu žaidimo. Kokias pareigas atlieka cheaterių gaudytojas: Gaudo cheaterius ir juos banina, kad negadintų žaidimo.
 8. Taisyklės Privaloma laikytis forumo taisyklių. Temos pavadinimas turi atitikti pateiktos modifikacijos turinį. Temoje privalo būti pateikta galiojanti modifikacijos siuntinio nuotrauka/vaizdo įrašas bei atsisiuntimo nuoroda. Draudžiama kelti modifikacijas susijusiais su ,,Cheat''. Būsite baudžiami forumo įspėjimais. Draudžiama platinti virusus arba key logus. Būsite baudžiami forumo įspėjimais. Jeigu norite kurti Modifikacijų krautuvėlę turite atsiklausti @Vycka_Kentas. Draudžiama komentuoti nesąmones po modifikacijomis. Būsite baudžiami forumo įspėjimais. Privaloma prižiūrėti savo temas, kitaip jos bus trinamos. Kuriant tema ją žymėti tagais. Jeigu turite modifikacijų krautuvėlę užsakovas savo modifikacijos turi sulaukti per 24h. Transportas - visos automobilių, motociklų, lėktuvų ir kitų įmanomų transporto priemonių modifikacijos. Skinai - veikėjų išvaizdos modifikacijos. Cleo - Cleo modifikacijos. Modpackas - Įvairių modifikacijų tema. Kita - ENB, tekstūrų, hudų, radarų, fontų ir visų kitų galimų modifikacijų temos. Anketa siųsti į @Vycka_Kentas asmeninę žinutę. Dalinantis modifikacijomis Kokia tai modifikacija? [Transportas, uniforma, enb ar kt.]: Vaizdinė medžiaga: Atsisiuntimo nuoroda: Ar norėsite gauti patinka?: Ieškant modifikacijų Kokia tai modifikacija? [Transportas,enb,uniforma ar kt.]: Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: Komentaras arba trumpas aprašymas apie modifikaciją Reikalavimai, norint įkurti krautuvėlę Turėti forume bent 25 pranešimų. Gera arba neutrali reputacija. Žinios ir suvokimas apie modifikacijas. Gebėjimas bendrauti su užsakovais. Pilnai užpildyti anketą ir pateikti skilties moderatoriui asmenine žinute. Anketa norint atsidaryti krautuvėlę Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų amžius: Jūsų Discord kontaktai: Kodėl norite sukurti savo krautuvėlę?: Kokio tipo bus jūsų krautuvėlė? Modifikacijų ieškojimo ar kūrimo?: Jeigu jūsų krautuvėlė yra ieškojimo tipo, tai kaip jūs ieškote modifikacijų?: Kokia jūsų patirtis modifikacijų ieškojime/kūrime?: Ką darysite jeigu nepavyks rasti reikiamos modifikacijos?: Pateikite bent 10 nuorodų kuriuose matytųsi jūsų modifikacijų paieškos:
 9. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?:Vycka_Kentas Kiek jums metų?: 15 Esate kada nors buvęs moderatoriumi(Jai taip papasakokit plačiau, kaip sekės ir t.t)?: Nesu buvęs moderatoriumi, bet žinau kokias pareigas atlieka. Ką atlieka forume moderatorius?: Prižiūri temas ir baudžia žmones įspėjimais kurie nusikalsta. Būdamas moderatorius, jūs turite laikytis forumo taisyklių, ar ne?: Taip Išvardinkite bent 3 forumo taisyklęs(Pasirinktinai)?: 1. Svetainėje draudžiama naudoti keiksmažodžius. 2.Neapgaudinėti kitu žaidėjų. 3. Ne freepostinti. Ar forume reikalingas moderatorius? Jai taip kodėl?: Taip, nes moderatorius prižiūri forumo temas ar jose nėra blogų žodžiu ar žaidėjai nepažeidžia taisyklių. Palengvina darbą komandai kai būna daugiau žmoniu kurie gali padėti. Jūsų žodžiai forumo nariams?: Sekmės serverio žaidėjams.
×
×
 • Create New...