Jump to content
Alonzo_Alehandro

Blokavimų prižiurėtojo rinkimai!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, skelbiu paskutinę atranka į blokavimų prižiurėtojo posta!

Sėkmes pildantiems!!!

Taisyklės

Nemeluoti anketoje.

Atsakyti į visus klausimus, aiškiai ir lietuviška rašyba.

Atsakyti į klausimus STRONG RED spalva.

Atsakyti čia, bei redaguoti paskelbta atsakymas per ateinančiąs 15 minučių.

Anketa

Jūsų Vardas_Pavardė?:

Kiek jums metų?:

Ką žinote apie blokavimų prižiurėtoja?:

Jūsų suvokimas kam ir kodėl reikalingas šitas prižiurėtojas?:

Būtent ką jis atlieka projekte?:

Papasakok apie savę?:

Jūsų pomėgiai/hobiai?:

Jūsų harakteris?:

Kadanors buvote užėmes šitokias pareigas?:

Išvardink serverio taisyklės kurias žinote?:

Jūsų žodžiai serverio žaidėjams(Nariams)?:

Situacijos

Jūs panaudojete (/pzu) ant žaidėjo, ir matote jis skraido naudodamas pagalbines programas žaidime, jūsų veiksmai?:

Jūsų geriausias draugas žaidžia serverije, ir pastebite kad jis naudoja [AirBreak], jūsų veiksmai?:

Jūs užblokavote žaidėja serverije, jis parašo anketa (Atblokuoti Vardenis_Pavardenis), jis reikalauja įrodyti kad naudojo pagalbines programas, bet bėda kad jūs nepasidarėte (Video,ScreenShot), ką jūs darote tada?:

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa

Jūsų Vardas_Pavardė?: Sabonio_Koja

Kiek jums metų?: 15

Ką žinote apie blokavimų prižiurėtoja?: Tai žmogus kuris prižiūri visas bausmių apeliacijas, jas patvirtina arba paneigia. Taipogi pats prisideda prie serverio apsaugos nuo cheaterių

Jūsų suvokimas kam ir kodėl reikalingas šitas prižiurėtojas?:  Na be jo daugiau niekas neprižiūrėtų apeliacijų. 

Būtent ką jis atlieka projekte?: Žaidime kaip ir kiti administratoriai - saugo serverį nuo cheaterių, o forume kaip ir minėjau prižiūri apeliacijas.

Papasakok apie savę?: Mano vardas yra Domas, serveryje būsiu žinomas kaip Sabonio_Koja, man yra 15 metų. Esu nemažas krepšinio fanas, todėl laisvalaikį dažnai praleidžiu lauke. Tarp kitko serveriui laiko tikrai skirsiu, kadangi per pietus, kai būna karšta pasilieku namuose ir dar vakare grįžęs tikrai prisėsiu. Grįžtant prie prisistatymo tai esu senbūvis Alonzo serveriuose, jei neklystu mano senasis slapyvardis būdavo Hornets_Domination, ar kažkas tokio. Praeituose projektuose esu buvęs ir direktorių prižiūrėtojumi ir administratorių prižiūrėtojumi, taip kad patirties tikrai turiu. 

Jūsų pomėgiai/hobiai?: Krepšinis, įvairūs žaidimai (kompiuteriniai).

Jūsų harakteris?: Esu draugiškas, mėgstantis paprikolint, pradėjęs darbą jį visada užbaigiu. Su kitais elgiuosi taip kaip jie sumanim. 

Kadanors buvote užėmes šitokias pareigas?: Taip. Dalį savo turėtų pareigų buvau užėmęs Alonzo projektuose, kitą dalį kituose. 

Išvardink serverio taisyklės kurias žinote?: Visų tikrai vardinti neturiu laiko, tai išvardinsiu tris: negalima šaudyti į civilius, antraip gausi jail'o, draudžiama naudoti cheat'us, už kuriuos gręsia banas ir negalima apgaudinėti žaidėjų už tai taipogi gausi baną

Jūsų žodžiai serverio žaidėjams(Nariams)?: Sv

Situacijos

Jūs panaudojete (/pzu) ant žaidėjo, ir matote jis skraido naudodamas pagalbines programas žaidime, jūsų veiksmai?: Nedelsiant pradedu filmavimą, kai baigiu filmuoti ir būnų jį užgaudęs jam duodu baną, už neleisitnas programas ir forume užpildau užblokavimo apeliaciją

Jūsų geriausias draugas žaidžia serverije, ir pastebite kad jis naudoja [AirBreak], jūsų veiksmai?: Tai tiesiog nufilmuočiau ir baninčiau. Ai dar forume apeliaciją užpildyčiau

Jūs užblokavote žaidėja serverije, jis parašo anketa (Atblokuoti Vardenis_Pavardenis), jis reikalauja įrodyti kad naudojo pagalbines programas, bet bėda kad jūs nepasidarėte (Video,ScreenShot), ką jūs darote tada?: Tai manyčiau, kad jis gautu unbaną, o aš pizdi iš aukštesnių žmonių. (kai sakau pizdi, tai reiškia įspėjimą)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...