Jump to content
Martin_Bellaruss

• Atranka į Fūristų direktorių.

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

Sveiki, serverio darbai juda, o aš turiu išrinkti pirmąjį direktorių, kuris bus Fūristų direktorius.

• PILDYMO TAISYKLĖS :

1.  Nesikeikti

2. Nepildyti anketos "ant durniaus", nes taip yra švaistomas ir jūsų ir mano laikas.

3. Užpildyti visus punktus

4. Laikytis bendrųjų forumo nuostatų.

• Anketa :

1. Jūsų būsimas V_P :

2. Jūsų amžius :

3. Jūsų charakteris, savybės :

4. Kodėl pasirinkote Fūristų direktoriaus postą? :

5. Kokį darbą atlieka Fūristai serveryje ? :

6. Kaip žadate surinkti aktyvią komandą? :

7. Kaip žadate išsirinkti gerą, darbštų pavaduotoją? :

8. Apibūdinkite sąvoką "Direktorius" :

9. Apibūdinkite sąvoką "Pavaduotojas" :

10. Kokios jūsų manymu yra svarbiausios savybės, norint gerai direktoriauti? :

11. Paskutinis pasisakymas :

Sėkmės pildantiems

- DP Martin'Bellaruss!

Redaguota Martin_Bellaruss

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1. Jūsų būsimas V_P :Edas_Canyon

2. Jūsų amžius :15 

3. Jūsų charakteris, savybės :Kantrus, linksmas, malonus, pastabus.

4. Kodėl pasirinkote Fūristų direktoriaus postą? :Nes Furistų direktoriumi esu buvęs jau apie 4kartus, visada turėdavau daug darbuotojų, neturėdavau nusiskundimu aišku gaudavau pora, bet ten labai smulkus.

5. Kokį darbą atlieka Fūristai serveryje ? :Veža narkotikus/ginklus/tr.priemones/vaistinėles/kura.

6. Kaip žadate surinkti aktyvią komandą? :Jeigu neateis daug žaidėju per atranka žaidime tai darysiu forume atranka ir ten pasirinks žaidėju, o taip tai darysiu dideles premijas daug veiklos ir t.t, kad būtų kuo smagiau darbuotojams.

7. Kaip žadate išsirinkti gerą, darbštų pavaduotoją? :Į Pavaduotojo posta pasiimsiu žmogų su kuriuo labai gerai sueisiu, su kuriuo beveik kiekvieną dieną sedėsiu Discorde, kuris išdirbs bent jau 2savaites ir žiūrėsiu kad mokėtu temas rašyt.

8. Apibūdinkite sąvoką "Direktorius" :Darbo vadovas kuris prižiūri beveik visas temas bei atsako už pavaduotoja ir taip pat darbuotojus.

9. Apibūdinkite sąvoką "Pavaduotojas" :Žmogus kuris prižiūri darbuotojus bei pora temu.

10. Kokios jūsų manymo yra svarbiausios savybės, norint gerai direktoriauti? :Linksmumas, rimtumas, malonumas, griežtumas.

11. Paskutinis pasisakymas :do you know tha we

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

• Anketa :

1. Jūsų būsimas V_P : Sabonio_Koja

2. Jūsų amžius : 15 metų

3. Jūsų charakteris, savybės : Esu linksmas, draugiškas, nešališkas žmogus. Mėgstu paprikolinti, kaip kiti elgiasi su manimi, taip aš elgiuosi ir su jais. Pradėjęs darbą visada jį užbaigiu.

4. Kodėl pasirinkote Fūristų direktoriaus postą? : Kadangi iš kitų projektų esu atsinešęs daug patirties. Turiu šiokią tokią idėją darbui, kuria galėsiu pasakyti dc jeigu reikės. Taipogi noriu užtikrinti, kad vienas su didžiausiu atlygiu darbas atitektų geroms rankoms

5. Kokį darbą atlieka Fūristai serveryje ? : Jie vežioja įvairius krovinius, pradedant nuo baldų, baigiant narkotikais ar ginklais. Aišku geroji fūristų pusė yra ta, kad ji aprūpina serverio degalines degalais, ginklines - ginklais bei teisėsaugą - ginklais bei šarvais. Tačiau fūristai turi tamsiąją pusę, tai yra narkotikų vežimas į sandėlius, bei ginklų vėžimas į sandėlius.

6. Kaip žadate surinkti aktyvią komandą? : Tiesiog bandysiu priimti kuo daugiau darbuotojų, manau dalis būs aktyvūs, bet neabejoju kad kai kuriuos teks išmesti dėl neaktyvumo.

7. Kaip žadate išsirinkti gerą, darbštų pavaduotoją? : Jokių atrankų į pavaduotoją daryti nežadu (iškart noriu pasakyti). Taigi duosiu darbuotojams porą savaičių tiesiog dirbti ir bandysiu iš visų darbuotoju į pavaduotoją išrinkti patį aktyviausią, efektyviausią darbuotoją.

8. Apibūdinkite sąvoką "Direktorius" : Tai yra firmos vedlys. Jis rūpinasi visos firmos fondu, atlyginimais, klientu aptarnavimu ir t.t.

9. Apibūdinkite sąvoką "Pavaduotojas" : Pavaduotojas kaip ir iš tarimo suprantama, kad pavaduotoja kažką. Pavaduotojas pavaduoja direktorių. Aišku kai direktorius nebūna niekur išvykęs, jis vistiek jam padeda tiek ties atrankomis, tiek ties veiklomis, ar algos dalybomis. Kartais jis gali padėti ir ties temomis bei idėjomis

10. Kokios jūsų manymu yra svarbiausios savybės, norint gerai direktoriauti? : Niekada nereikia pasiduoti, kadangi bet kada gali ateiti sėkmė, dažnai reikia mąstyti pozityviai, tačiau niekad negalima apleisti darbuotoju ir vistiek reikia sugrėžtėti. Taipogi reikia mokėti pajuokauti, bendrauti su darbuotojais, kad jiems nepabostu eilinė diena darbe.

11. Paskutinis pasisakymas : Sv

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Trumpas prisistatymas 

Sveiki, serveryje bei forume busiu žinomas kaip - Nico_Morreto. Mano tikrasis vardas Lukas, šiuo metu man 11  metų. Pats esu ne iš Plungės. Visuomet stengiuosi į viską pažvelgti iš gerosios pusės ir rasti kiekvienos situacijos privalumus. Paminėsiu taipogi, kad esu kupinas pozityvo. Niekada nepalieku darbo neatlikto. Mano privalumas, jog nusprendžiu viską iš anksto, o išklausydamas abi puses, darau sprendimą. Asmeninės savybės, kaip ir daugelio - draugiškas, padedantis. Viena prastesnių - jei man kerta į akis, atsakau tuo pačiu, nes visi turim ribas, savigarbą ir panašius dalykus, kurių nereikia peržengti, todėl ties to ir apsistosiu, nes tai ir nėra tiek aktualu, kiek patirtis, idėjos ir kitą, projektui naudingi žinoti dalykai. 

Būtent kodėl renkuosi TRV?

Manau daugelio mėgstama firmą, darbas, per kurį praleidi savo didžiąją laisvo laiko dalį, su gera kompanija bei kolektyvu. Darbas nėra tiek aktyvus, pasikartosiu, laisvo laiko praleidimas, kadangi maršrutai ilgi, su muzika bei geru kolektyvų laikas prasileidžia itin greit. Nuo seno mėgau važinėti, pristatyti krovinius nuo taško A į tašką B, mėgdamas šią firmą turiu įgijęs nemažai patirties ties šia sritimi.

Didžiausias ir dažniausias klausimas ką gi naujo žadu įnešti į firmą

Tikriausiai tiksliai negaliu atsakyti, kadangi serverio starto, nebuvo, nesu apsipratęs su sistema, kad galėčiau pasakyti ką gi naujo įnešiu, o  ką gi šiuo metu ir galiu pažadėti tai draugišką, linksmą kolektyvą... 

Pavaduotojas

Su pavaduotojo, rinkimu taipogi, tikrai nebus taip paprasta, nes, nesu tas kuriam iš kart nuo pat pradžių reikėtų dešinės rankos, manau iš pradžių darbus, bei visą kitą prisižiūrėsiu ir vienas, bet taip ir lieku neatsakęs į klausimą... Manyčiau pavaduotojas, turėtų to nusipelnyti, turėtų rodyti motyvaciją, savo norą atsiduoti firmai, į ką labiausiai ir atsižvelgsiu.. Taipogi atsižvelgsiu į visas sankcijas. ar jis tikrai to vertas. Pavaduotojas, kaip ir firmos galva turėtų būti griežtokas, turėti supratingumo žinoma atsakingumo, kas svarbiausia gerą reputacija serverio žaidėjų atžvilgiu.

Darbuotojų aktyvumas 

Vienas iš svarbiausių punktų, kad kolektyvą pažadu draugiška, kas ir yra kaip aktyvumas, manyčiau žaidėjams patinka draugiški kolegos, kuomet jie drąsiai gali bendrauti, klausti tai kas jiems įdomu, bei aktualu. Turiu taipogi su savim kišenėje porą idėjų kurių, kaip ir nelabai norėčiau atskleisti, bet svarbiausia manau, kad su šiomis dviem įdėjom firmos aktyvumas gerokai, šoktelėtų į viršų. Pats suteikčiau kolektyvui tvarkos, pridurti galiu tame tik tai, jog būčiau kiek griežtokas rinkdamas pačios firmos darbuotojus. Esu nešališkas žmogus, todėl draugas ar ne, mano atveju baudžiamas turi būti kiekvienas.

Pabaiga

Pernelyg savimi nepasitikiu, nes mano požiūriu, yra ir kitų kandidatų, kurie to 100 proc. siekia, bet ar jie tinkamai pasiruošę, spręsti jums. Baigiant, manau, kad tai tik "išlikimo žaidimas", ką pasirinks, todėl nenusivilsiu, jeigu ir nepasirinksite, nes man, tai dar viena iš patirčių, nedideliame projekte, kuriame ieškoma atsakingo žmogaus. Iš esmės, tai tik žaidimas ir žaidžiame savo malonumui. Visiems kandidatams linkiu sėkmės, viliuosi susimatyti, arba bent jau sužinoti savo klaidas. 

- Privilegijų Prižiūrėtojas Nico_Morreto

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema