Jump to content
Tmac_Domination

Atranka į cheaterių gaudytojus

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki taigi skelbiu pirmąją atranką į cheaterių gaudytojus, tikiuosi sulaukti patyrusių, aktyvių kandidatų. Iš viso bus priimti 2 cheaterių gaudytojai. Sėkmės pildantiems. Priduriu, kad anketa nėra sunki, tad galite pildyti tikrai visi.

Anketos pildymo taisyklės

Anketos šablonas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:
  • Jūsų prisistatymas:
  • Jūsų patirtis panašiose pareigose:
  • Kodėl norite pretenduoti į tokias pareigas:
  • Kokias pareigas atlieka cheaterių gaudytojas:

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vycka_Kentas
  • Jūsų prisistatymas: Esu Mantvydas, man 15 metų, šį žaidimą žaidžiu ilgai ir esu kituose projektuose buvęs anticheateris, mėgstu žaisti šį žaidimą ir prie jo praleidžiu daug laiko, turiu kantrybes, tikrai esu draugiškas ir su visais randu bendra kalba.
  • Jūsų patirtis panašiose pareigose: Moku atskirti cheaterius nes esu buvęs anticheatas kituose projektuose ir žinau kaip veikia cheatai.
  • Kodėl norite pretenduoti į tokias pareigas: Noriu užstoti kelia cheateriams kad jie negadintu žaidimo.
  • Kokias pareigas atlieka cheaterių gaudytojas: Gaudo cheaterius ir juos banina, kad negadintų žaidimo.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Edas_Canyon
  • Jūsų prisistatymas:Vardas Arnas, metų 15. Mėgstu sporta, filmus, būti su draugais, pasedėt prie pc, pažiūrėt YouTube, pasedėt parke, pasivaikšiot naktim, pažaist su Katinu/Šuniuku ir daug daugiau. Charakterio savybės: Kantrus, malonus, linksmas, draugiškas, pastabus, kartais pagyrus.
  • Jūsų patirtis panašiose pareigose: Šitų pareigų nesu turėjas, bet patirties per 3-4metus tarp Čyteriu gaudymo turiu labaai daug. 2018 metais pagavau daugiausia čyteriu ir per viena dieną mano rekordas buvo išviso 20užbanintu ir 13 pakako 7 nepakako tai manau yra labai gerai.
  • Kodėl norite pretenduoti į tokias pareigas:Kaip ir sakiau šiu pareigų nesu turėjas, bet patirties turiu daug tarp čyteriu gaudymo tad nutariau užpildyti ir išbandyti savo laime.
  • Kokias pareigas atlieka cheaterių gaudytojas:Stebi Mafijų karus ir tikrina ar niekas nenaudoja neleidžiamu modifikacijų, bei žiūri pzu kiekvieną žaidėja kuri praneša.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketos šablonas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matas_Tutkus
  • Jūsų prisistatymas: Sveiki, esu 15 metų jaunuolis. Esu draugiškas, mandagus, mėgstu padėti kitiems, bendradarbiauti. Esu sportiškas, sportuoju krepšinį.
  • Jūsų patirtis panašiose pareigose: Neesu buvęs anticheat, bet kitam projekte buvau NGPT. Nereklamuosiu serverio. Patirties nėra pati didžiausių, bet viskas ateina su laiku. 
  • Kodėl norite pretenduoti į tokias pareigas: Nes į jas vyksta šiuo metu vienintėlė atranka ir man yra šansas pasirodyti prieš visus, kad moku gaudyti čyterius. 
  • Kokias pareigas atlieka cheaterių gaudytojas: Prižiūri kątik prisijungusius naujokus ar jie nečytina vos prisijungus, stebi gaujų / mafijų karus, /TPDM susišaudymus, padėda kitiems serverio žaidėjams.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema