Jump to content
Alonzo_Alehandro

RoyalCity.LT [GRYŽIMAS]

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, sveikinu visus prisijungusius prie mūsų projekto! Tikiuosi visi maloniai registruosis, ir pildys į pareigas.

Serverio informacija

Serveris pokolkas tvarkomas, bei visa kita, viskas juda sava vaga, polėto, ir neskubėdami.

Serverio pavadinimas?

Tiesiog nežinau maždaug prieš 3-4 metus, turėjau projekta RoyalCity.us.LT (kiek pamenu svetainės pavadinimas, ar dar prasačiau buvo). Buvau nemaža kolektyva surinkes žmonių, bet viska pats sugadinau, pasitraukes, bet dabar pažadu jau to nebus, kalsim iki galo!

Apie mane?

Mano slapyvardis (Alonzo_Alehandro), kas žino mano varda kas ne, tiesiog neatskleidinėsiu savo paties informacijos, tiesiog galiu pasakyti, kad man 20 metų. Ir noriu prisiminti gerus senus laikus, kaip per naktis lošdavom, su geriausiu kolektyvu, tie laikai buvo patys geriausi, tikiuosi vėl viskas pasikartos!

Svetainė/serveris

Svetainė laikome ant tikrai gero hosto, bei ant tuo pačio hosto leisime serveri, serveris nebūs Š. Na bent aš taip manau, atsiras daug negatyvos skleidėjū, bet manes tai tikrai nejaudi, aš darysiu savo darba, o jie savo. (Iškarto pasakau jai nepatinka kažkas, ar jums atrodo kad čia š, not role play server, galite net nesiregistruoti čia, eikit į jūsų mėgstama projekta, ir žaiskite ten!

Paskutinis žodis.

Tad, visi laukiami, (Žinoma tik tie kurie neskleis negatyvos mūsų projekte). Visus maloniai kviečiu prisijungti prie mūsų kolektyvo. bei pildome į atrankas ir taip toliau! Jų tikrai bus nemažai. Sėkmes

RoyalCity.LT Savininkas, Alonzo_A @

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...